Oto koltuk minderi alırken nelere dikkat etmelisiniz ?

Oto koltuk minderi alırken nelere dikkat etmelisiniz ?

Yazar: Yazar Okunma: 811 Yayın Tarihi: 14 Oct 2016 Yorum 0

Yeni aracınızı aldınız güzel ve kazasız günlerde kullanmanızı dileriz. Peki aracınızın koltuklarını toz, kir vb. gibi etmenlerden nasıl koruyacaksınız. Üstüne bir kılıf alabilirsiniz yada aracınızın görüntüsünü bozmayacak şık bir koltuk minderi güzel olmaz mı ? İşte bu yazımızda sizlere aracınıza koltuk minderi seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğini anlatacağız. Son dönemde üretilen araçların koltuklarının birçoğunda deri yada benzeri materyaller kullanılmakta. Özellikle üst segment araçlarda koltuklar tamamen deriden imal edilmiş durumda. Görüntüsü harika.. Ya kullanımı... İşte orada sıkıntılar başlıyor. Her ne kadar koltuk ısıtma, soğutma sistemleri olsa da sıcak yaz günlerinde yada soğuk kış günlerinde bu koltuklara oturmak ve araç kullanmak eziyet. Bunun dışında ekonomik segment araçlardaki koltuklar özellikle uzun yolda oldukça rahatsız. Bu sebeple Eskiden boncuk minder kullanılırdı :) İşte bu durumlarda aracınızın şıklığını bozmayacak bir koltuk minderi kullanmak kaçınılmaz oluyor. Nelere dikkat edelim... - Minder ergonomik olmalı. - Terletmeyen malzemeden yapılmış olmalı. - Tabii ki araca uygun olmalı - Yıkanabilir olmalı - Aracın güvenlik ekipmanlarının çalışmasına engel olacak yapıda olmamalı - Kolay monte edilebilir olmalı - E tabii ki bütçeye uygun olmalı Daha birçok madde sayılabilir. Lakin önemli olan kullanıcı memnuniyeti. Saygılar

Devamını Oku

İnternetten alışveriş yaparken dikkat edilmesi gereken hususlar

İnternetten alışveriş yaparken dikkat edilmesi gereken hususlar

Yazar: Pembenar Okunma: 664 Yayın Tarihi: 14 Oct 2016 Yorum 0

Son dönemlerde alışveriş yaparken interneti kullanma sıklığı çok arttı. Yaptığınız bu alışverişlerin ne derecede güvenilir olduğunu biliyor musunuz? Özellikle güvenli alışveriş yapmak için online sitelerde olması gereken birkaç madde mevcuttur.

Devamını Oku

İnternetten alışveriş her geçen gün artmaya devam ediyor.

İnternetten alışveriş her geçen gün artmaya devam ediyor.

Yazar: Yazar Okunma: 850 Yayın Tarihi: 08 Oct 2016 Yorum 0

Dijital alışveriş pazarı hayatımızın her alanında kendisini hissettiriyor. Alışverişlerini sadece mobil cihazlar üzerinden sağlayanlar bile var. İnternet alışverişi ile ilgili tüm soruların cevaplarını TRT Haber sizler için araştırdı.

Devamını Oku

Doğru Eldiven seçimi nasıl yapılmalıdır ?

Doğru Eldiven seçimi nasıl yapılmalıdır ?

Yazar: Gökhan Okunma: 690 Yayın Tarihi: 10 Dec 2019 Yorum 0

Eldiven seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli husus eldiveni hangi amaçla kullanacağınızdır. Eğer sizi soğuktan korusun istiyorsanız içi termal korumalı bir eldiven, eğer düşmelere ve darbelere karşı korusun istiyorsanız "korumalı" olarak adlandırılan eldivenlerden almanız daha doğru olacaktır.

Devamını Oku

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)